Project design (R)

Сертифіковані спеціалісти компанії ТОВ «Екстрім ЛТД» виконують розробку проектної документації розділів електропостачання та освітлення об’єктів будь-якої категорії складності: торговельно-розважальних комплексів, медичних закладів, офісних будівель, логістичних центрів та будівель промислового призначення.
01
/05
Click or drag
Проєкти електропостачання
Якісний проект – це запорука бездоганного виконання електромонтажних робіт та безпечної експлуатації будівлі.

Електропостачання будь-якого об’єкта  – це комплекс технічних засобів, які призначені для передачі, перетворення та розподілу електроенергії від джерела до споживача.

Сьогодні будь яка будівля – це інженерне спорудження, яке містить в собі, окрім будівельних конструкцій, десятки взаємодіючих між собою інженерних систем.  А  для підключення будь якої будівлі до електромережі необхідно мати проект електропостачання.

Системи електропостачання та розподілу електричної енергії –  це  складний комплекс технічних  рішень. Проектування таких систем – складна задача, що вимагає від спеціалістів ґрунтовності в знаннях та наполегливості в діях. Тому проектування систем   електропостачання,  дуже важливо довірити спеціалістам із успішним досвідом роботи, якими є фахівці  ТОВ «Екстрім ЛТД».

Ми проектуємо:

  • зовнішні мережі електропостачання;
  • внутрішні мережі електропостачання;
  • зовнішнє та внутрішнє освітлення;
  • системи гарантованого електропостачання.
Contact us
Please feel free to contact us if you need any further information
    By clicking "send" you confirm and accept the terms of "Consent to the processing of personal data"