Проєктування

Сертифіковані спеціалісти компанії ТОВ «Екстрім ЛТД» виконують розробку проектної документації розділів електропостачання та освітлення об’єктів будь-якої категорії складності: торговельно-розважальних комплексів, медичних закладів, офісних будівель, логістичних центрів та будівель промислового призначення.
01
/05
Перемикай або тягни
Проєкти електропостачання
Якісний проект – це запорука бездоганного виконання електромонтажних робіт та безпечної експлуатації будівлі.

Електропостачання будь-якого об’єкта  – це комплекс технічних засобів, які призначені для передачі, перетворення та розподілу електроенергії від джерела до споживача.

Сьогодні будь яка будівля – це інженерне спорудження, яке містить в собі, окрім будівельних конструкцій, десятки взаємодіючих між собою інженерних систем.  А  для підключення будь якої будівлі до електромережі необхідно мати проект електропостачання.

Системи електропостачання та розподілу електричної енергії –  це  складний комплекс технічних  рішень. Проектування таких систем – складна задача, що вимагає від спеціалістів ґрунтовності в знаннях та наполегливості в діях. Тому проектування систем   електропостачання,  дуже важливо довірити спеціалістам із успішним досвідом роботи, якими є фахівці  ТОВ «Екстрім ЛТД».

Ми проектуємо:

  • зовнішні мережі електропостачання;
  • внутрішні мережі електропостачання;
  • зовнішнє та внутрішнє освітлення;
  • системи гарантованого електропостачання.
Зв’язатись з нами
Якщо хочете дізнатись більше про наші рішення, будь ласка, залиште заявку на сайті
    Натискаючи "відправити" ви підтверджуєте та приймаєте умови "Згоди на обробку персональних даних"