Модульні дата-центри

Екстрім ЛТД виробляє повністю готові модульні датацентри, які забезпечують роботу ІТ-обладнання відповідно до необхідних рівнів доступності, керованості та безпеки, а також гарантують оперативну доставку на місце встановлення або переміщення між декількома майданчиками замовника.
01
/08
Перемикай або тягни
ЦОД все-в-одному
Модульний ЦОД містить всі необхідні компоненти для роботи дата-центру

Виробляємо центри обробки даних під конкретні завдання замовників – виключно на технологічному обладнанню від провідних світових виробників.

МЦОД призначений для швидкого та комфортного розгортання ІТ-потужностей на малопідготовлених майданчиках. Модульні рішення вимагають мінімальної підготовки місця інсталяції і можуть почати працювати вже через 3-4 місяці після старту проєкту.

Модульний ЦОД – це максимально ефективне вирішення проблеми побудови центру обробки даних у мінімальні терміни та економія власних або орендованих офісних площ. Це виробництво замість капітального будівництва з усіма перевагами фабричного рішення з повним тестуванням і збиранням готового рішення на заводі.

Переваги модульних ЦОД
Швидкість розгортання
Мінімізація витрат
Масштабованість та мобільність
  • швидкість розгортання та введення об’єкта в експлуатацію за рахунок відсутності періоду розробки проектної документації, мінімізація кількості будівельних робіт;
  • попереднє тестування та складання готового рішення на заводі гарантує сумісність основних компонентів інженерної інфраструктури, успішний запуск об’єкта в експлуатацію та не потребує висококваліфікованих монтажних бригад на місці інсталяції.
  • мінімально необхідна довжина кабельних трас та магістралей;
  • мінімально необхідний обсяг циркуляції повітря збільшує енергоефективність системи кондиціювання;
  • найменша вартість готового комплексу, враховуючи ціну будівлі та витрати на будівельні/монтажні роботи при будівництві ЦОД у приміщенні;
  • можливість встановлення модулів ЦОД у центрі міста на будь-якому асфальтованому майданчику для економії дорогих офісних площ або в індустріальних зонах із надлишком електроенергії
  • просте розширення площ ЦОД та збільшення його потужності за рахунок додавання нових модулів без зайвих інвестицій на підготовку приміщень та інженерії під майбутній розвиток об’єкта;
  • можливість перенесення всього комплексу у разі закінчення терміну оренди будівлі/земельної ділянки
"Зелені" технології ЦОД

Велика ефективність запровадження ”зелених” технологій за рахунок можливості адаптації конструкції модулів ЦОД під їхнє застосування на етапі розробки конструкторської документації.

Індивідуальний підхід до вимог замовника із усіма перевагами заводського комплексного рішення;

Зв’язатись з нами
Якщо хочете дізнатись більше про наші рішення, будь ласка, залиште заявку на сайті
    Натискаючи "відправити" ви підтверджуєте та приймаєте умови "Згоди на обробку персональних даних"