Управління якістю

Система управління якістю (ISO 9001:2015) — система взаємопов'язаних, орієнтованих на задоволення споживачів процесів, які постійно поліпшуються завдяки лідерству керівництва і залучення персоналу, діючих на підставі фактів, а також взаємовигідних стосунків з постачальниками.
Про сертифікацію
Система управління якістю Екстрім ЛТД пройшла сертифікацію TUV SUD

Національний орган сертифікації УкрСЕПРО провів аудит системи менеджменту якості компанії Екстрім ЛТД, і його на підставі було видано сертифікат національного зразка, яким було зафіксовано, що система управління якістю щодо виробництва електротехнічних шаф, виконання робіт з постачання, монтажу та обслуговування електроенергетичного обладнання відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Ми також пройшли аудит незалежної організації з метою отримання сертифікату міжнародного зразка.

Компанія TUV SUD (Німеччина) у два етапи провела аудит чинної системи якості на нашому підприємстві. Висновок аудиторів – система якості відповідає вимогам ISO 9001:2015, що підтверджує сертифікат на систему управління якістю міжнародного зразка, отриманий 23 вересня 2019 року.

Сертифікаційний орган TÜV SÜD Management Service GmbH як незалежна організація експертів, акредитована для проведення робіт із сертифікації систем менеджменту в Німецькому органі з акредитації DAkkS.

Власники сертифікатів TÜV SÜD Management Service можуть використовувати сертифікаційні знаки TÜV SÜD.

01
/03
Перемикай або тягни
Зв’язатись з нами
Якщо хочете дізнатись більше про наші рішення, будь ласка, залиште заявку на сайті
    Натискаючи "відправити" ви підтверджуєте та приймаєте умови "Згоди на обробку персональних даних"