ММК імені Ілліча Групи Метінвест

Реконструкція електропостачання перевантажувального вузла на ММК імені Ілліча Групи Метінвест
Про проєкт

Компанія Екстрім ЛТД взяла участь у реконструкції електропостачання перевантажувального вузла на ММК імені Ілліча Групи Метінвест.

Для проєкту були розроблені два щити: головний розподільний щит і щит системи управління конвеєрами перевантажувального вузла.

Останній керує 4 конвеєрами відповідно до команд оператора і приймає сигнали від датчиків і системи захисту персоналу. Керування відбувається частотними регуляторами швидкості Altivar Process ATV900. Потужність приводів 160 кВт.
Виконані роботи і послуги
Проєктування
Екстрім ЛТД виконав розробку проєктної документац
Виробництво
Електрощитове обладнання було виготовлено на заводі Екстрім ЛТД у Борисполі
Монтаж
Спеціалісти Екстрім ЛТД виконали установку, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи
Деталі проєкту
Особливості проєкту

Оскільки даний вузол дуже важливий для роботи підприємства, то були запропоновані рішення із встановленням резервного частотного регулятора на кожні два конвеєри. Як результат, у випадку виходу з ладу одного з робочих приводів, служба експлуатації зможе у короткий термін переключитися на резервний привід.

Для відводу тепла із щита ми використали кондиціонери ClimaSys від Schneider Electric, які гарантують незалежність внутрішнього і зовнішнього контурів повітря. Вони мають внутрішній ступінь захисту IP55, що необхідно для роботи на промислових підприємствах.

Усі частотні регулятори зібрані в єдину мережу – для контролю стану приладів і обладнання – інформація з них передається в систему моніторингу підприємства.