Енергоаудит підприємств та енергоефективні рішення

Енергоаудит - це всебічна оцінка діяльності підприємства, пов'язаної з витратами на енергію різних видів та спрямована на виявлення можливості економічно ефективної оптимізації споживання енергетичних ресурсів. Метою енергетичного аудиту є визначення фактичного стану енергоспоживання будівель та розробка енергозберігаючих заходів, спрямованих на підвищення ефективності використання енергоресурсів на конкретному об'єкті та оцінкою ефективності від їх впровадження.
01
/05
Перемикай або тягни
Комплекс послуг
Наша компанія виконує сервісні роботи з обстеження об'єктів промисловості, інфраструктури та інших сфер з метою виявлення їх технічного стану, оцінки рівня енергоефективності та автоматизації, розробки, погодження та впровадження плану з оптимізації та зменшення енергоспоживання.

За допомогою інструментального та аналітичного обстеження наші фахівці визначають:

 • де та як відбувається втрата енергії
 • які системи, обладнання працюють неефективно.
 • які ефективні заходи можуть бути прийняті для оптимізації роботи того чи іншого виду обладнання.

Спеціалісти Екстрім ЛТД запропонують найкращі рішення щодо оптимізації енергоспоживання в областях:

 • компенсація реактивної потужності
 • автоматизація технологічного процесу
 • розподіл електроенергії

В результаті проведення аудиту ваше підприємство зможе:

 • ефективно реалізовувати та дотримуватися своєї програми управління енергією
 • зменшити споживання електроенергії
 • захистити цінне обладнання
 • підвищити комфорт для замовників та співробітників
 • впровадити рішення, які допоможуть досягти мети сталого розвитку підприємства
Оцінка якості електроенергії
Термін «якість електроенергії» використовується для визначення відхилення параметрів напруги, струму та частоти, що викликає збої апаратури, переривання або призводить до неефективності енергетичної системи. Такі відхилення можуть виявлятися як гармоніки, коефіцієнт потужності, коливаннях напруги, перепади та в багатьох інших формах.
Оцінка якості електроенергії
Підвищення якості електроенергії

Виконується за допомогою спеціалізованого Аналізатора якості електроенергії, який підтримує унікальну технологію PQZIP – безперервного запису всіх параметрів якості електроенергії без встановлення порогових значень і з високою дискретністю.

Даний аналіз дозволяє виявити проблеми, пов’язані з якістю електроенергії, а також дає повне уявлення про те, як працює ваша енергосистема та де виникають помилки та поломки. Результатом аналізу є докладний звіт про проведені виміри з наданням рекомендацій щодо заходів для виправлення ситуації.

Низький коефіцієнт потужності призводить до підвищення плати на електроенергію через штрафи та витрати на задоволення підвищеного попиту. Вони також викликають системні втрати потужності, перегрів, зростання вартості обслуговування та зниження корисності послуг.

Компенсатор EQUALIZER компанії Elspec є універсальним рішенням «все в одному» для контролю якості електроенергії та зазвичай встановлюється біля мережевої магістралі та головних щитів розподілу.

За допомогою спеціалізованого Аналізатора якості електроенергії Екстрім ЛТД проведе детальне обстеження існуючої ситуації та виконає оптимальний підбір необхідного обладнання для компенсації реактивної енергії та підвищення якості електроенергії на Вашому підприємстві.

Енергетичний аудит промислових підприємств
Головною метою енергетичного аудиту є пошук можливостей енергозбереження та допомоги суб'єктам господарювання у визначенні напрямків ефективного енерговикористання.

Енергетичний аудит промислових підприємств – це технічне інспектування виробництва та споживання енергії підприємством з метою визначення можливостей економії енергії та надання допомоги підприємству у здійсненні заходів, які забезпечують економію енергоресурсів на практиці.

Економія досягається шляхом запровадження більш економічно ефективних схем та процесів, виявлення неприпустимих втрат енергії, використання постійно діючої системи обліку витрати та аналізу енергоспоживання (системи енергетичного менеджменту).

Предметом енергетичного аудиту є система обстеження споживання палива та енергії, аналізу та видачі рекомендацій щодо ефективного використання енергоресурсів.

Екстрім ЛТД пропонує якісні і кваліфіковані послуги в области енергоаудиту підприємства.

Зв’язатись з нами
Якщо хочете дізнатись більше про наші рішення, будь ласка, залиште заявку на сайті
  Натискаючи "відправити" ви підтверджуєте та приймаєте умови "Згоди на обробку персональних даних"